Infolinia czynna codziennie w godz. 7:00-20:00

Aktualności

3.03.2021

Tankuj taniej 6 gr/l w najbliższy czwartek!

Czy wiecie, że już wszystkie stacje eMILA dołączyły do sieci MOYA express? Obecnie zatankujecie aż na 30 samoobsługowych obiektach na terenie całej Polski. Sukcesywnie zmianie ulegają również barwy stacji z fioletowych na niebiesko-czerwone kolory sieci MOYA. Sprawdźcie sami jak się dla Was zmieniamy! Dodatkowo jutro, tj. 4 marca 2021r. z kodem rabatowym 4003 zatankujecie dowolne paliwo aż 6 gr/l taniej!* Kod rabatowy jest wielokrotnego użytku więc możecie przekazać go znajomym. Zapraszamy!

* Uwaga! Klientów z Gdyni zapraszamy w czwartek na stacje przy ul. Morskiej i Hutniczej. Stacja przy ul. Nowowiczlińskiej będzie w dn. 4-5 marca nieczynna.

Uwaga! Promocja rabatowa obowiązuje klientów detalicznych, tankujących na paragon i biznesowych, którzy odbierają pojedyncze faktury VAT. Więcej informacji w regulaminie promocji.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.