Infolinia czynna codziennie w godz. 7:00-20:00

Aktualności

23.04.2021

Tankuj taniej 6 gr/l w najbliższy weekend!

Mamy przyjemność poinformować, że na mapie samoobsługowych stacji MOYA express pojawił się w kwietniu nowy punkt - stacja w Tychach przy ul. Towarowej 2. Obecnie zatankujecie na 31 bezobsługowych obiektach na terenie całej Polski. Dodatkowo w najbliższy weekend z kodem rabatowym 6060 otrzymacie zniżkę 6 gr na litrze wybranego paliwa!

Promocja obowiązuje w dniach 24-25 kwietnia 2021 r. Kod rabatowy jest wielokrotnego użytku i dotyczy dowolnego rodzaju paliwa, tj. benzyny 95 i ON, a dodatkowo paliwa ON POWER dostępnego na stacjach MOYA express w Gdyni, Poznaniu, Tychach, Radomiu i Kobylnicy. Uwaga! Promocja rabatowa obowiązuje klientów detalicznych, tankujących na paragon i biznesowych, którzy odbierają pojedyncze faktury VAT. Więcej informacji w regulaminie promocji.
Uwaga! Promocja rabatowa obowiązuje klientów detalicznych, tankujących na paragon i biznesowych, którzy odbierają pojedyncze faktury VAT. Więcej informacji w regulaminie promocji.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.