Infolinia czynna codziennie w godz. 7:00-20:00

Korzyści z tankowania na stacjach samoobsługowych

MOYA express to samoobsługowe stacje paliw należące do ogólnopolskiej sieci MOYA. Można na nich szybko, tanio i bezpiecznie zatankować najwyższej jakości paliwa. Stacje ulokowane są w atrakcyjnych dla klientów punktach - w dużych miejscowościach, często w pobliżu centrów handlowych.


Niskie ceny oraz
cykliczne rabaty
Oszczędność
czasu
Łatwa obsługa
tankomatu
Pomoc i wsparcie
infolinii

Zapisz się do newslettera MOYA i tankuj taniej!

Subskrybenci newslettera MOYA express otrzymują cyklicznie kody rabatowe, które pozwalają tankować taniej nawet o 10 gr na litrze wlewanego do baku paliwa.

Sprawdź jak łatwo, szybko i bezpiecznie możesz zatankować na naszych stacjach.

Ze względu na obecną sytuację na świecie dokładamy największych starań, by tankowanie nie tylko było łatwe i szybkie, ale przede wszystkim bezpieczne. Ze względu na pojawiające się zagrożenia pandemiczne COVID-19 naszym zadaniem jest utrzymanie najwyższych standardów bezpieczeństwa na stacjach paliw. Pamiętaj, aby zawsze przy tankowaniu używać jednorazowych rękawic.


Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.