Infolinia czynna codziennie w godz. 7:00-20:00
Poznaj sieć stacji paliw MOYA
Sieć samoobsługowych stacji paliw, dotychczas funkcjonująca pod marką eMILA, 
zmieniła właściciela - od 15 października 2020 r. jest nim spółka Anwim - operator sieci MOYA.

O sieci stacji paliw MOYA

MOYA to założona w 2009 roku, należąca do spółki Anwim S.A., ogólnopolska sieć stacji paliw. Stacje paliw MOYA obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach. Oferują najwyższej jakości paliwa: benzynę 95, 98, LPG oraz olej napędowy w wersji standardowej oraz wzbogaconej – ON MOYA Power. Kierowcy pojazdów ciężarowych i dostawczych mają do dyspozycji dystrybutory zapewniające szybkie tankowanie paliw oraz dostęp do płynu AdBlue.

Dla klientów flotowych ciekawą propozycją jest program MOYA Firma, dzięki któremu możliwe są proste rozliczenia i dokonywanie płatności bezgotówkowych. Aplikacja mobilna MOYA Firma daje możliwość efektywnego zarządzania flotami samochodowymi. Stacje działające w ramach sieci spełniają najwyższe standardy obsługi i jakości.
Wszystkie paliwa oferowane na stacjach MOYA są zgodne z wymogami aktualnych norm dotyczących jakości paliwa oraz obowiązującym rozporządzeniem w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych. Gwarancją jakości paliw na stacjach w barwach MOYA jest niezależny program badania paliw – TankQ

Obsługowe stacje MOYA, oprócz najwyższej jakości paliw, oferują swoim klientom także pyszne kawy i przekąski, dostępne w ramach konceptu gastronomicznego Caffe MOYA. Przy stacjach działają również wielobranżowe sklepy, w których klienci mogą zrobić niezbędne w podróży i w drodze do domu zakupy.

Mapa stacji MOYA

Znajdź najbliższą stację na mapie
i tankuj w dobrej cenie!

Rebranding stacji paliw eMILA

Przejęcie stacji eMILA do sieci MOYA jest złożonym i długotrwałym procesem. Włączanie stacji do systemów sieci MOYA odbywać się będą zgodnie z harmonogramem zaplanowanym od 10 listopada 2020 r. do końca lutego 2021 r. Marka i barwy stacji eMILA będą obecne jeszcze z nami przez pewien czas.

Rebranding, czyli zmiana barw z eMILA na MOYA, zaplanowany jest na cały 2021 rok. Wówczas, systematycznie, stacja po stacji, będą zmieniały się w granatowo-białe barwy MOYA. Nie zmieni się format stacji – pozostaną one samoobsługowe – z ofertą skierowaną zarówno dla klientów detalicznych, jak i biznesowych.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.