Infolinia czynna codziennie w godz. 7:00-20:00

Aktualności

21.03.2022

Wypełnij ankietę i tankuj 10 gr/l taniej!

Drogi Kliencie,

Nieustannie rozwijamy się dla Ciebie i doskonalimy rozwiązania oferowane na stacjach samoobsługowych MOYA express.

Jak zapewne wiesz, automaty na stacjach samoobsługowych, przy płatności gotówkowej nie wydają reszty. Dziś, w celu uzyskania zwrotu nadpłaty lub zwrotu z powodu nieudanego tankowania należy skontaktować się z infolinią przekazując skan paragonu wraz z numerem konta, na który ma nastąpić zwrot lub umówić się z operatorem, by odebrać gotówkę na stacji.

Rozważamy wprowadzenie nowej funkcjonalności: rozliczenia za nadpłacone tankowanie w postaci kodu nadpłaty, za pomocą którego będziesz mógł zrealizować kolejne tankowanie. Byłby on wydawany z tankomatu (kasy samoobsługowej) i opiewał na równowartość reszty lub całkowitą wpłaconą kwotę w razie nieudanego tankowania.

 Prosimy Cię o wypełnienie krótkiej ankiety i podzielenie się z nami Twoją opinią na ten temat. Zależy nam na przygotowaniu rozwiązania zgodnego z Twoimi oczekiwaniami. W podziękowaniu za poświęcony czas przekażemy Ci kod rabatowy na paliwo ze zniżką 10 gr/l, który będzie ważny w dniach 22-23 marca 2022 r.
Uwaga! Promocja rabatowa obowiązuje klientów detalicznych, tankujących na paragon i biznesowych, którzy odbierają pojedyncze faktury VAT. Więcej informacji w regulaminie promocji.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.