Infolinia czynna codziennie w godz. 7:00-20:00

Aktualności

11.02.2021

Stacja eMILA w Redzie włączona do sieci MOYA

Do ogólnopolskiej sieci MOYA została oficjalnie włączona samoobsługowa stacja paliw eMILA w Redzie, przy ul. Gdańskiej. Klientów eMILA zachęcamy do zapoznania się ze zmianami, jakie czekają ich w związku z przejęciem obiektu. 

Mimo tego, że stacja we Redzie jeszcze przez pewien czas będzie funkcjonowała w obecnych barwach, już dziś jej klientów czekają zmiany zasad tankowania. Przede wszystkim, obiekty, które operacyjnie zostały przyłączone już do sieci MOYA, nie obsługują już kart eMILA.

Klientów detalicznych zachęcamy do zapisana się na newsletter MOYA express, za którego pośrednictwem przekazujemy ciekawe oferty dostępne w placówkach MOYA oraz kody rabatowe do wykorzystania na samoobsługowych stacjach MOYA express. 

Klientom biznesowym z kolei polecamy Program MOYA Firma. Jest to szereg doskonałych rozwiązań dla właścicieli przedsiębiorstw, którzy posiadają flotę i chcą nią sprawnie zarządzać. Na stacjach MOYA express rusza specjalna promocja dla klientów biznesowych. Wszystkie osoby, które dysponują kartą MOYA Firma, mogą tankować na stacjach samoobsługowych eMILA, włączonych już do sieci MOYA, z rabatem 10 groszy na litr wlewanego do baku paliwa. Ponadto uczestnikom programu MOYA Firma oferujemy darmowy dostęp do panelu klienta – platformy ułatwiającej zarządzanie płatnościami, limitami, personalizacją kart, pobieraniem szczegółowych raportów zbiorczych. 

Dodatkowo nieodpłatnie udostępniamy im również aplikację mobilną MOYA Firma, do pobrania dla systemów Android i iOS. Aplikacja posiada również funkcję nawigacji prowadzącej do wszystkich stacji MOYA przy użyciu Google Maps. Oprócz tradycyjnego przelewu, jaki można zrealizować za paliwo, udostępniamy klientom platformę szybkich płatności, gdzie dokonując transakcji nawet w dni wolne od pracy, święta czy weekendy można uregulować fakturę za paliwo i zwolnić limit czy uaktualnić saldo. W przypadku stacji samoobsługowych MOYA express rejestracja przedsiębiorstwa w programie MOYA Firma jest konieczna, by zyskać możliwość otrzymywania zbiorczych faktur VAT. Rejestracji do programu można dokonać na stronie internetowej: https://ebok.anwim.pl/rejestracja. Ze specjalnych okazji i rabatów, jakie oferuje program MOYA Firma, skorzystać można na wszystkich stacjach w sieci MOYA. 

Na stacji w Redzie we wtorki w godzinach 12:00-14:00 trwa dyżur operatora obiektu. Ponadto, przez najbliższe dni robocze, od 8:00 do 16:00 na stacji obecni są pracownicy Anwim S.A., którzy służą pomocą w dokonaniu rejestracji do programu MOYA Firma, zapisie do newslettera lub w uzyskaniu pojedynczej faktury ze słupka tankomatu. Są oni gotowi doradzić także w innych sprawach związanych z realizacją transakcji za paliwo. Pracownicy ubrani są w kamizelki odblaskowe. Wszyscy klienci, którzy zdecydują się zarejestrować do newslettera MOYA express lub do programu MOYA Firma otrzymają od nich specjalny upominek – płyn do dezynfekcji rąk.
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.