Infolinia czynna codziennie w godz. 7:00-20:00

Aktualności

03.11.2020

Rozdajemy rabat powitalny i płyny do dezynfekcji!

W związku z włączaniem stacji eMILA do sieci MOYA, na tydzień przed formalnym „przepięciem” danej stacji, na każdą z nich jest delegowany pracownik Anwim S.A. (operator sieci MOYA). 

Pracownik pomoże zarejestrować się do programu MOYA Firma, a także w innych sprawach związanych z realizacją transakcji za paliwo. Pracownik będzie ubrany w kamizelkę odblaskową. Klienci, którzy zdecydują się zarejestrować do newslettera MOYA express lub do programu MOYA Firma otrzymają od niego specjalny upominek – poręczny płyn do dezynfekcji. 

Dodatkowo, przez cały miesiąc od momentu przejęcia danej lokalizacji, każdemu, kto zapisze się do programu MOYA Firma przyznany będzie rabat w wysokości 10 groszy na litr paliwa. Wyjątkiem jest kilka pierwszych stacji przejmowanych w listopadzie – na nich rabat będzie aktywny od 1 grudnia przez 30 dni.

Pierwszymi stacjami włączonymi do sieci MOYA będą samoobsługowe stacje w Łodzi: przy ul. Rzgowskiej (10 listopada), a następnie przy ul. Jaracza (16 listopada) i Dąbrowskiego (18 listopada).

Pełny harmonogram przejęć stacji paliw eMILA znajduje się tutaj, a regulamin promocji, dostępny jest po następującym linkiem: Regulamin promocji
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.