Infolinia czynna codziennie w godz. 7:00-20:00

Aktualności

03.11.2020

Pierwsze przejęcie stacji eMILA

10 listopada 2020 r. będzie miało miejsce istotne wydarzenie dla Anwim S.A., właściciela marki MOYA. Tego dnia nastąpi oficjalnie przejęcie pierwszego samoobsługowego obiektu eMILA i rozpocznie się proces rebrandingu.

Ważne informacje:
  • karty eMILA będą akceptowane na stacjach wyłącznie do dnia poprzedzającego przejęcie danej stacji przez Anwim, w przypadku stacji przy ul. Rzgowskiej w Łodzi – do 9 listopada br. Harmonogram przejęć dostępny jest tutaj;
  • na stacjach przejętych przez Anwim S.A. będzie możliwość drukowania pojedynczych faktur VAT bezpośrednio z tankomatu;
  • aby po przejęciu stacji nadal otrzymywać zbiorcze faktury VAT i stałe rabaty należy zarejestrować się do programu MOYA Firma. W tym celu należy kliknąć tutaj;
  • aby być informowanym o promocjach i nadal otrzymywać rabaty na paliwo, klienci indywidualni powinni zapisać się do newslettera MOYA – warto to zrobić już dziś klikając tutaj;
  • od 4 listopada br. na stacji eMILA w Łodzi, przy ul. Rzgowskiej, pojawi się pracownik nowego właściciela stacji, który pomoże w dokonaniu rejestracji do programu MOYA Firma lub wystawieniu pojedynczej faktury. Będzie gotów pomóc także w innych sprawach związanych z realizacją transakcji za paliwo. Pracownik będzie ubrany w kamizelkę odblaskową. 
Włączenie stacji paliw eMILA do sieci MOYA jest wynikiem podpisanej 15 października 2020 r. umowy pomiędzy BM Reflex a Anwim S.A.. Umowa dotyczy sprzedaży 26 samoobsługowych stacji eMILA operatorowi marki MOYA. 10 listopada rozpoczął się proces operacyjnego włączania poszczególnych stacji eMILA do sieci MOYA. Oznacza to, że przejęte przez Anwim S.A. obiekty w fioletowych barwach funkcjonują w systemie MOYA – karty eMILA nie będą na nich już obsługiwane, natomiast klienci, którzy zdecydują się na przystąpienie do programu dla klientów biznesowych MOYA Firma lub zapiszą się na newsletter MOYA express będą mogli skorzystać z ofert rabatowych i innych przywilejów dla użytkowników MOYA. Pierwszymi stacjami włączonymi do sieci MOYA będą obiekty w Łodzi: przy ul. Rzgowskiej (10 listopada), a następnie przy ul. Jaracza (16 listopada) i przy ul. Dąbrowskiego (18 listopada).

Przejęte przez sieć MOYA obiekty eMILA jeszcze przez dłuższy czas będą funkcjonowały pod obecnymi barwami. Proces rebrandingu stacji będzie realizowany w 2021 roku.

Klientów indywidualnych zachęcamy do zapisania się do newslettera MOYA, co umożliwi uzyskanie okazjonalne rabaty na stacjach samoobsługowych włączonych do sieci MOYA i bycie na bieżąco z wszelkimi promocjami na ponad 270 stacjach MOYA w całej Polsce. Zapisać się do newslettera można tutaj.

Klientów biznesowych zachęcamy do przystąpienia do programu MOYA Firma. Pozwala on na uzyskanie stałych rabatów na paliwa, efektywne zarządzanie płatnościami i uzyskiwanie faktur zbiorczych. W tym celu należy zarejestrować się tutaj
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - w takim przypadku nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu.